Cenová poptávka

Profil společnosti

Profil společnosti

Společnost HUPRO SYSTEMS SE Vám představuje unikátní technologii výroby samonosných ocelových obloukových konstrukcí, která se traduje již od roku 1985. Za toto období jsme zrealizovali více než 3000 projektů po celém světě. Tato technologie umožňuje překrýt prostor šířky od 9 m do 50 m bez jakékoliv dodatečné podpůrné konstrukce. Nabízíme Vám možnost využít vlastnosti našeho jedinečného systému 2 v 1, kde samonosná konstrukce plní i funkci střešního pláště, čímž pro Vás můžeme docílit ekonomickou výhodnost celé plánované výstavby.

Ve výrobním procese naše společnost používá výhradně materiály, které garantují maximální odolnost vůči povětrnostním a chemickým vlivem, což výrazně prodlužuje bezúdržbovost celého systému. Nabízíme Vám garanci na náš systém v délce trvání až 30 let. Systém HUPRO® je certifikovaný označením, což zaručuje, že produkt, který Vám nabízíme, plní ty nejpřísnější kritéria nejen druhem použitého materiálu (samonosná konstrukce produkována z materiálu ALUZINC®, spoje z nereznoucí oceli), ale i výrobou konstrukce a následnou výstupní kontrolou. Jsme taktéž držiteli certifikátů ISO 9001 a ISO 14001.

Naše technologie umožňuje výstavbu i tam, kde ostatní typy montovaných a stanových objektů není možné z hlediska klimatického zatížení sněhem a větrem použít. Možné klimatické zatížení našeho systému je až do 600 kg/m2.

Systém HUPRO® se vyznačuje maximální originalitou a atraktivním designem,  který se vymyká uniformitě pravých úhlů a právě z tohoto důvodu má široké uplatnění při nejsložitějších architektonických dílech.

Technologie

Obloukové konstrukce jsou nejefektivnější prostorové struktury. Jsou lehké, přitom však neobyčejně pevné a silné. Důmyslné spojení statických principů klenby a skořápky (tvořené podélným a příčným tvarováním základního ocelového dílu ve tvaru W) se bez problémů uplatňuje zejména při velkých rozpětích s využitím překrytých ploch až do šířky 50 m.

Základní díl je vyrobený z konstrukční oceli S 320GD s povrchovou úpravou ALUZINC® a ochrannou vrstvou EASY FILM. Tloušťka ocelových dílů je v rozmezí od 0,8 mm do 2 mm v závislosti od rozpětí haly a klimatických podmínek místa výstavby. Spájení jednotlivých dílů se provádí pomocí spojů z nerezavějící ocele. Ocelová oblouková konstrukce se kotví do základů pomocí chemických ocelových kotev.

Výhodou je také poměrně nízká hmotnost ocelové konstrukce oproti jiným stavebním materiálům. Tato výhoda se sebou přináší podstatně nižší nároky na zakládání objektu a taktéž snížení nákladů na dopravu a montáž. Vynikající statické vlastnosti tohoto systému jsou využitelné v extrémních povětrnostních podmínkách, konstrukce je odolná vůči zemským otřesům o síle až 7 stupňů Richterovy stupnice.

Odvětrávání haly

Hala je standardně vybavena systémem aktivního odvětrávání, který pracuje na principu termodynamického vztlaku bez potřeby použití elektrické energie. Boční nasávací větráky umístěny ve spodní části pláště haly zabezpečí přísun vzduchu, který je následně odsáván aktivními střešními větráky Lomanco® Tento systém zabraňuje tvoření nadměrné vlhkosti a kondenzace v zateplených i nezateplených halách a taktéž dokonale zamezí přehřátí izolace a interierových prostor hal v teplých letních měsících.

Prosvětlení hal

Prosvětlení hal zabezpečujeme použitím transparentních prosvětlovacích segmentů, nebo střešními okny umístěnými v samonosném plášti haly. V čelech hal je možné použít prosvětlení standardními okny, nebo prosvětlovacími pásy.

Zateplení hal

Zateplení hal se provádí pomocí konstrukčního systému HUPRO. Tento systém umožňuje výběr tloušťky izolace, požární odolnosti, akustického provedení a interiérového provedení hal.

Montáž

Jednotlivé základní díly systému jsou spájeny pomocí spojů z nerezící oceli, ze kterých se přímo na stavbě po zmontování tvoří kompaktní konstrukční celek. Jednotlivé celky se potom za pomocí jeřábové techniky zdvihají a fixují pomocí chemických ocelových kotev do základů. Výstavbu objektu o rozloze 1000 m2 zrealizujeme standardně do 14 dní.

Doprava

Základní díly systému Hupro dodáváme na paletách o rozměru 700 x 3100 mm. Na jedné paletě je možné přepravit takový počet dílů, který po montáži překryje cca 100 m2 půdorysné plochy. Jeden kamión přepraví materiál,  který překryje cca 1000 m2 půdorysné plochy, což představuje značnou úsporu dopravních nákladů.

Služby

Nabízíme Vám kompletní projekční, výrobní a dodavatelské služby. Náš projekční tým Vám zhotoví bezplatnou studii haly a v případě dalšího zájmu Vám můžeme nabídnout vypracování projektové dokumentace stavby podle Vašich požadavků. Máme zpracováno množství řešení, konstrukčních detailů, systémů zateplení, interiérových podhledů, štítových stěn.... Zaobíráme se i komplexními projekty sportovišť, včetně podlah, akustických řešení, vytápění, osvětlení... . Rádi Vás navštívíme a pomůžeme Vám našimi zkušenostmi a odborností zrealizovat Vaše představy.

Samonosná konstrukce HUPRO vyžaduje minimální údržbu při svojí velmi dlouhé životnosti. Po překročení charakteristických normových hodnot klimatického zatížení, je potřebné vykonávat údržbu objektů podle předpisů.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace