Cenová poptávka

DOPRAVA A MONTÁŽ

Montáž - jednotlivé základní díly systému jsou spájeny nerezovými spojeními, ze kterých se přímo na stavbě po zmontování tvoří kompaktní konstrukční celek. Jednotlivé celky se potom za pomoci jeřábové techniky zdvihají a fixují pomocí ocelových kotev do základů. Čas výstavby objektu o rozloze 1000 m2 standardně realizujeme do 14 dní.

 

Doprava - Základní díly systému Hupro dodáváme na paletách o rozměru 700 x 3100 mm. Na jedné paletě je možné přepravit takový počet dílů, který po montáži překryje cca 100 m2 půdorysné plochy. Jeden kamión přepraví materiál,  který překryje cca 1000 m2 půdorysné plochy,  což představuje značnou úsporu dopravních nákladů.

Přepravná paleta o rozměru 700 x 3100mm překryje cca 100 m2

Samonosná konstrukce HUPRO vyžaduje minimální údržbu při své velmi dlouhé životnosti. Po překročení charakteristických normových hodnot klimatického zatížení, je potřebné  vykonávat údržbu objektů podle předpisů.

Výstavba haly je nenáročná a můžete si ji zhotovit pomocí námi poskytnutého manuálu výstavby, případně zaškolením vašich pracovníků přímo při výstavbě haly.

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace