Tradícia výroby od roku 1985 25 ročná záruka Certifikáty ISO 14001 ISO 9001

PROFIL SPOLEČNOSTI

HUPRO TRADE SE Vám představuje unikátní technologii výroby samonosných ocelových obloukových konstrukcí, která se traduje už od roku 1985. Za toto období jsme zrealizovali více než 3000 projektů po celém světě. Tato technologie umožňuje překrýt prostor šířky od 9 m do 42 m bez jakékoli dodatečné podpůrné konstrukce. Nábízíme Vám možnost využít vlastnosti našeho jedinečného systému 2 v 1, kde samonosná konstrukce plní i funkci střešního pláště, čím pro Vás dokážeme docílit ekonomickou výhodnost celé plánované výstavby.

Ve výrobním procesu naše společnost používá výhradně takové materiály, které garantují maximální odolnost vůči  povětrnostním a chemickým vlivům, čím se výrazně prodlouží bezúdržbovost celého systému. Nabízíme Vám garanci na náš systém v délce trvání až 25 let.

Systém HUPRO® je certifikován označením CE, co zaručuje, že produkt, který vám nabízíme, splňuje ta nejpřísnější kritéria, nejen druhem použitého materiálu (Aluzinc®, antikorové spoje…), ale i výrobou konstrukce a následovnou výstupní kontrolou. Jsme také držitelmi certifikátů ISO 9001 a ISO 14001.

Naše technologie umožňuje výstavbu i tam, kde ostatní typy montovaných a stanových objektů není možné z hlediska klimatického zatížení sněhem a větrem použít. Možné klimatické zatížení našeho systému je až do 600 kg/m2.

Systém HUPRO® se vyznačuje maximální originalitou a atraktivním dizajnem, který se vymyká uniformite pravých úhlů, a právě z tohoto  důvodu má široké uplatnění při nejsložitějších architektonických dílech.

Technologie  - obloukové konstrukce jsou nejefektivnější prostorové struktury. Jsou lehké, avšak přitom neobyčejně pevné a silné. Důmyslné spojení statických principů klenby a skořápky  (tvořené podélným a příčným tvarováním základního ocelového dílu ve tvaru W) se bez problémů uplatňuje zejména při velkých rozpětích s využitím překryté plochy až do šířky 42m. Základní díl je vyrobený z konstruční oceli S 320 s povrchovou úpravou ALUZINC® od 0,8 do 2mm hrubé, v závislosti od rozponu haly a klimatických podmínek místa výstavby. Spojování jednotlivých dílů se provádí za pomoci nerezových spojů. Ocelová oblouková konstrukce se kotví do základů přímo pomocí ocelových kotev. Výhodou je také poměrně nízká hmotnost ocelové konstrukce oproti jiným stavebním materiálům. Tato výhoda s sebou přináší podstatně nižší nároky na zakládání objektů a rovněž snížení nákladů na dopravu a montáž. Vynikající statické vlastnosti tohoto systému jsou využitelné v extrémních povětrnostních podmínkách, konstrukce je odolná vůči zemským otřesům o síle až 7 stupňů Richterovy stupnice.

Odvětrání haly - hala je standardně vybavená systémem aktivního odvětrání. V případě zateplené haly je zabezpečené odvětrávání prostoru mezi vnitřním pláštěm haly a izolací bočními nasávacími větráky v spodní části pláště haly a aktivními střešními větráky Lomanco® ve vrcholu haly. Tento systém fungující na principu termodynamického vztlaku zabezpečuje dostatečné odvětrání prostoru bez tvorby nadměrné vlhkosti.

Prosvětlení hal - zabezpečujeme použitím prosvětlovacích panelů Hupro® o rozměrech 2800 mm 610 mm osadených v samonosném plášti haly. V čelech haly je možné použít prosvětlení běžnými okny nebo prosvětlovacími pásy.

Zateplení hal - je možné provést vícero variantami izolace s použitím různých povrchových úprav z pohledové části interiéru haly. Izolováním samonosné konstrukce dokážeme rovněž docílit požární odolnost celé stavby podle požadavků.

Doprava - základní díly systému Hupro dodáváme na paletách o rozměrech 700 x 3100 mm. Na jedné paletě je možné přepravit takový počet dílů, který po montáži překryje cca 100 m2 půdorysné plochy. Jeden kamión přepraví materiál, který překryje cca 1000 m2 půdorysné plochy, co představuje značnou úsporu dopravních nákladů.

Montáž - jednotlivé základní díly systému jsou spojovány nerezovými spoji, ze kterých se přímo na stavbě po smontování tvoří kompaktní konstrukční celek. Jednotlivé celky se potom za pomoci jeřábové techniky zvedají a fixují za pomoci ocelových kotev do základů. Výstavbu objektu  o rozloze 1000m2 zrealizujeme štandardně do 14 dnů.

Služby - nabízíme Vám komplexní projekční a dodavatelské služby. Rádi Vás navštívíme a pomůžeme Vám našimi zkušenostmi a odborností zrealizovat Vaše představy. Náš projekční tým Vám zhotoví bezplatnou studii haly a po jejím odsouhlasení můžeme přistoupit k zhotovení projekčních podkladů.